Zwalczanie Pluskiew

Dezynsekcja, Dezynfekcja, Deratyzacja

Skuteczne usługi, skuteczni fachowcy

799-355-552

Działamy dyskretnie

Usługi wykonujemy z pełną dyskrecją.
i

Pisemna gwarancja

Otrzymasz od nas pisemny protokół z zabiegu.

}

Infolinia czynna 24h/7

Możesz do nas zadzwonić w każdym dniu o każdej porze.

Opinie naszych Klientów

w

"Pluskwy w łóżku, w pościeli, w szafie! Na szczęście Panowie przyjechali już na drugi dzień i raz na zawsze wytępili te ohydne robaki!"

Karolina

w

"Polecam: szybko, profesjonalnie i dyskretnie. Dopiero Ci spejcaliści poradzili sobie ze szkodnikami, dwie poprzednie firmy nie... DZIĘKUJEMY!"

Krzysztof

w

"Jestem bardzo zadowolona z usługi. Minęły już dwa lata od zabiegu, a po szkodnikach ani śladu! To dowód, że fumigacja była wykonana wzorowo!"

Gabriela

Pluskwy to jeszcze powszechniejszy kłopot. Wielokrotnie kojarzymy je z lenistwem, syfem, brakiem czystości, jednak jest to błędne pojęcie, natomiast pasożyty mogą pojawić się w domu każdego spośród nas. Zwalczanie pluskwy domowej nie jest zajęciem łatwym oraz potrzebuje specjalnej wiedzy i specjalnych środków. Zachęceni licznymi informacjami w wypadku pojawienia się pluskiew, kupujemy środki dedykowane do dezynsekcji dostępne często w sklepach.

Pluskwa – niebezpieczny szkodnik
Pluskwami domowymi charakteryzuje się rodzaj insektów pasożytniczych. Ów mały robal własnymi kształtami, odcieniem oraz wyglądem kształtu naprowadza ciemną pestkę jabłka. Niewidoczny za dnia nocą uaktywnia się oraz sieje zniszczenie w prywatnych mieszkaniach. Choćby jedna pluskwa w naszym środowisku winna być potraktowana poprzez nas niezwykle poważnie – pasożyty żerują ponieważ na człowieku, żywiąc się jego krwią. Przenoszą zarazem szkodliwe bakterie – m.in. gronkowca złocistego.

Skąd się biorą pluskwy?
Wbrew wielokrotnie widzianej opinii pluskwy nie są efektem niedbalstw higieny mieszkania. Prawdę mówiąc, pluskwy nie przepadają za brudem, ponieważ blokuje im poruszanie. Pluskwy rozprzestrzeniają się przez nieszczelności w ścianach lub podłogach. Chociaż mają trochę przeszło 5 mm długości, to są niezwykle płaskie oraz z łatwością wsuwają się w każdą szparę. Mogą zostać też przeniesione z innego mieszkania, gdyż przyczepiają się ubrań natomiast również mieszczą w torbach oraz workach.

Specjalistyczna dezynsekcja pluskwy domowej
Nie pomogą żadne domowe formy, oferowane w sklepach środki owadobójcze lub choćby zmiana mebli. Pluskwy zagnieżdżają się nie jedynie w łóżku, ale bez wątpienia: w każdym meblu obitym tapicerką, pod obrazami, wykładziną, we wszystkiego rodzaju szparach, natomiast choćby w gniazdkach elektrycznych oraz w wielu więcej miejscach. Mieszkanie w takim przypadku zawsze potrzebuje dokładnego wyczyszczenia oraz specjalistycznej dezynsekcji obejmującej każdą nawierzchnię oraz przerwę we wszelkich wnętrzach.

Jak wygląda odpluskwianie?
Pluskwy to jedne spośród niezwykle dokuczliwych robaków, jakie możemy napotkać we własnych domach. Niezwykle błyskawicznie mogą się zaaklimatyzować, natomiast wyniszczenie ich może wykazać się znacznie cięższe. Znanych jest dużo domowych sposobów pozbywania się tychże niepożądanych gości, natomiast właśnie wykorzystanie z profesjonalnej pomocy pozwala upewnić się, iż za parę dni robaki nie powrócą. Pomieszczenie, jakie zostanie poddane zabiegowi odpluskwiania winno zostać dobrze przygotowane.

Zamgławianie ULV – jedna spośród najlepszych technologii odpluskwiania. Czemu?
Zamgławianie ULV jest zabiegiem, jakiego przewaga nad standardowym opryskiem polega na wykształceniu kropelek o małej wielkości, natomiast potem rozprowadzeniu ich przy zastosowaniu przetwornika zimnej mgły. Kropelki, więc kombinacja treści toksycznej i wody, są dosłownie niewidoczne gołym okiem, ich wielkość stanowi tylko 20- 30 mikronów! Dzięki temu są niezwykle lekkie oraz bez kłopotu unoszą się w powietrzu. To oczywiście owa właściwość – niewielki wymiar oraz unoszenie się w powietrzu – odpowiadają za efektywność zamgławiania.

Zwalczanie Pluskiew

SKUTECZNE USŁUGI, SKUTECZNI FACHOWCY

Zadzwoń teraz!

Nasze usługi

DEZYNSEKCJA

DEZYNFEKCJA

DERATYZACJA

OZONOWANIE

FUMIGACJA

MONITORING HACCP

Kontakt

Siedziba firmy

Zabrze

Skuteczna Dezynsekcja

Mamy za sobą już tysiące zabiegów zwalczania zróżnicowanych szkodników! Zadzwoń, wyjaśnimy szczegóły!

Działamy w każdym mieście na Śląsku i w Małopolsce!

Dojeżdżamy zupełnie za darmo do dowolnej lokalizacji na Śląsku i w Małopolsce!