Odgrzybianie Ścian

Dezynsekcja, Dezynfekcja, Deratyzacja

Skuteczne usługi, skuteczni fachowcy

799-355-552

Działamy dyskretnie

Usługi wykonujemy z pełną dyskrecją.
i

Pisemna gwarancja

Otrzymasz od nas pisemny protokół z zabiegu.

}

Infolinia czynna 24h/7

Możesz do nas zadzwonić w każdym dniu o każdej porze.

Opinie naszych Klientów

w

"Pluskwy w łóżku, w pościeli, w szafie! Na szczęście Panowie przyjechali już na drugi dzień i raz na zawsze wytępili te ohydne robaki!"

Karolina

w

"Polecam: szybko, profesjonalnie i dyskretnie. Dopiero Ci spejcaliści poradzili sobie ze szkodnikami, dwie poprzednie firmy nie... DZIĘKUJEMY!"

Krzysztof

w

"Jestem bardzo zadowolona z usługi. Minęły już dwa lata od zabiegu, a po szkodnikach ani śladu! To dowód, że fumigacja była wykonana wzorowo!"

Gabriela

Grzyb w mieszkaniu głównie pojawia się na ścianach, w narożnikach czy na stropie. Jest to kłopot, jaki dotyczy zarówno starszych budynków jak również nowych mieszkań. Niezależnie czy jest to piwnica lub mieszkanie w bloku, każde miejsce jest zagrożone wystąpieniem grzyba na ścianie. Od razu gdy pojawi się lekka wilgotność w domu lub ślady grzybów należy jak najszybciej reagować.

Skąd się biorą zagrzybienia?

Podstawową podstawą bycia zagrzybień jest rzecz jasna wilgotność. Wielokrotnie zdarza się, iż jest nie jedynie w pomieszczeniach, jednak też w przegrodach budowlanych. Dzieje się tak na skutek błędów w wykonaniu izolacji pionowej oraz poziomej fundamentów. Kolejnym powodem jej bycia jest przemarzanie ścian. Jeżeli idzie o zawilgocenia wnętrz głównie wilgotność pojawia się na skutek wadliwej wentylacji. Paradoksalnie, okna nowej generacji, jakie prezentują się doskonałą hermetycznością mogą jedynie zwiększyć kłopot.

Jak pozbyć się grzyba ze ściany?

Aby nie spowodować do rozwoju dużych dolegliwości, z powodu długotrwałego bycia w zagrzybionym oraz spleśniałym miejscu, doskonale podjęć walkę od razu, po zauważeniu i znalezieniu kłopotu. Czym wyeliminować grzyba ze ściany? Jednym ze sposobów walki z kłopotem, jest wykorzystanie z pomocy specjalistów. To jeden spośród najłatwiejszych sposobów na to, jak pozbyć się grzyba ze ściany. Znawcy starannie zajmą się kłopotem, poznają typ wykwitu oraz wykorzystają specjalnych preparatów.

Odgrzybianie ścian metody

Małe wykwity można wyeliminować, nakładając na farbę określone środki grzybobójcze. Jeżeli farba się już łuska, potrzebne będzie jej usunięcie. Nieraz będzie trzeba też skuć tynk, natomiast choćby część ściany. Jeżeli to płyta kartonowa, będziemy musieli ją wymienić. Pamiętajmy także, aby odkazić miejsce wokół wykwitu (z zapasem ok. 1 m) – choćby jeżeli nie widać tam grzyba, nie oznacza to, iż wirusy nie rozpoczęły się już rozwijać. Odkażone miejsce pokrywa się często środkami grzybobójczymi.

Na czym polega forma chemiczna?

Najłatwiejszą metodą jest zastosowanie syntetycznych preparatów na grzyba – możemy wykorzystać taki środek też osobiście. Należy zacząć pracę od wyczyszczenia ściany z zagrzybionej przestrzeni natomiast właśnie później na starte miejsce nanieść odgrzybiacz. No żemy też zamówić środki, jakie są „dwa w jednym”, dzięki czemu funkcjonują ochronnie, natomiast z innej strony usuwają wszystkie zarazki. Środek biobójczy można nakładać pędzlem ręcznie czy także natryskiwać.

Forma oczyszczania mikrofalami

Forma oczyszczania mikrofalami opiera się na prawie absorpcji energii światła. Cząsteczki wody, białka, tłuszczu oraz większości żywic jeżeli odnajdą się w silnym polu elektromagnetycznym to rozpoczynają drgać. Drgania doprowadzają do tarcia cząstek materii oraz rozłączenia się ciepła. Ilość wydzielonego ciepła jest odpowiednia do wskaźnika utrat dielektrycznych opalanego produktu. Kolejnym elementem jest stała dielektryczna produktu. Im jest większa, tymże pole elektromagnetyczne bardziej się w nim skupia.

Odgrzybianie Ścian

SKUTECZNE USŁUGI, SKUTECZNI FACHOWCY

Zadzwoń teraz!

Nasze usługi

DEZYNSEKCJA

DEZYNFEKCJA

DERATYZACJA

OZONOWANIE

FUMIGACJA

MONITORING HACCP

Kontakt

Siedziba firmy

Zabrze

Skuteczna Dezynsekcja

Mamy za sobą już tysiące zabiegów zwalczania zróżnicowanych szkodników! Zadzwoń, wyjaśnimy szczegóły!

Działamy w każdym mieście na Śląsku i w Małopolsce!

Dojeżdżamy zupełnie za darmo do dowolnej lokalizacji na Śląsku i w Małopolsce!