OZOnowanie pomieszczeń

Dezynsekcja, Dezynfekcja, Deratyzacja

Skuteczne usługi, skuteczni fachowcy

799-355-552

Działamy dyskretnie

Usługi wykonujemy z pełną dyskrecją.
i

Pisemna gwarancja

Otrzymasz od nas pisemny protokół z zabiegu.

}

Infolinia czynna 24h/7

Możesz do nas zadzwonić w każdym dniu o każdej porze.

Opinie naszych Klientów

w

"Pluskwy w łóżku, w pościeli, w szafie! Na szczęście Panowie przyjechali już na drugi dzień i raz na zawsze wytępili te ohydne robaki!"

Karolina

w

"Polecam: szybko, profesjonalnie i dyskretnie. Dopiero Ci spejcaliści poradzili sobie ze szkodnikami, dwie poprzednie firmy nie... DZIĘKUJEMY!"

Krzysztof

w

"Jestem bardzo zadowolona z usługi. Minęły już dwa lata od zabiegu, a po szkodnikach ani śladu! To dowód, że fumigacja była wykonana wzorowo!"

Gabriela

Usługa ozonowania pozwoli na wyeliminowanie zapachów, natomiast również całkowitą sterylizację pomieszczeń. Doskonale sprawdza się w pozbywaniu się grzybów oraz ich zarodników, roztoczy, bakterii, mikroorganizmów, alergenów, pleśni oraz niekorzystnych dla zdrowia mikroorganizmów. Doświadczenia dowodzą iż efektywność dezynfekcji przez ozonowanie jest do 40 razy większa aniżeli w wypadku zastosowania chloru.

Ozonowanie pomieszczeń
Ozon dobre wyklucza prawdopodobnie niebezpieczne zarazki takie jak: bakterie, drobnoustroje, grzyby, roztocza. Więc ozonowanie pomieszczeń jest zabiegiem dającym pożądane efekty. Pozwoli także na dobre wyeliminowanie pleśni oraz wilgotności z pomieszczeń, natomiast również przykrych oraz nieprzyjemnych zapachów np. pozostałych po remoncie. Ze względu na tak duży obszar wykorzystywania oraz duże zalety ozonowanie robione jest nie jedynie w rodzinnych domach oraz mieszkaniach, jednak też w zakładach przemysłowych, obiektach komercyjnych lub firmach państwowych.

Proces ozonowania
Ozonowanie to mechanizm, jaki polega na pełnym wyeliminowaniu przykrych zapachów i bakterii z rozmaitego typu miejsc. Jest to doskonały sposób na szybką dezynfekcję oraz odnowienie. Ozon ma doskonałe wartości utleniające, co powoduje, iż mechanizm ozonowania doskonale sprawdza się podczas likwidowania mikroorganizmów, bakterii, grzybów oraz roztoczy. Ozon radzi sobie też z utlenieniem związków nierozerwalnych oraz nieorganicznych, jakie wywołują powstania oraz utrzymywanie się niebezpiecznych dla człowieka zapachów.

Czy ozonowanie pomieszczeń jest zdrowe?
Wnętrza, jakie zostały poddane ozonowaniu są pewne. To naturalna forma, jaka nie pozostawia niekorzystnych skutków ubocznych (pod warunkiem zastosowania pewnego ozonatora). Oczyszcza z mikroorganizmów, bakterii, grzybów lub roztoczy. Odmiennie natomiast wygląda sytuacja, jeżeli idzie o sam mechanizm. Ozon pokazuje wartości pobudzające spojówki oraz drogi oddechowe. Powodować może m.in. kaszel, świszczący oddech, kłopoty z oddychaniem, lub zaczerwienienia spojówek.

Czy ozonowanie usuwa zapachy?
Zabieg ozonowania jest niezwykle efektywny w wypadku usuwania przykrych zapachów (zarówno nierozerwalnych jak również nieorganicznych) – nie maskuje ich ale trwale usuwa. Ozon reaguje z lotnymi cząstkami , jakie przenoszą zapachy oraz wywołuje ich podział. Dobrze przeprowadzone ozonowanie trwale usuwa (utlenia) źródło nieprzyjemnych zapachów. Ozonowanie efektywnie usuwa zapachy dymu tytoniowego, kwasu masłowego, pleśni oraz wilgotności.

Kiedy należałoby się zdecydować na ozonowanie mieszkania?
Mechanizm ozonowania jest polecany zawsze jeżeli nie możemy uporać się z nieprzyjemnym zapachem w odmienny sposób, natomiast zarazem źródło odoru zostało już efektywnie zlikwidowane. W ów sposób możemy pozbyć się nie jedynie przykrej woni wynikającej od martwego szkodnika, jaki zagnieździł się we własnym mieszkaniu czy pleśni rozwijającej się w zawilgoconym pomieszczeniu. Ozonowanie pomieszczeń pomaga też wyeliminować spośród nich zapach dymu papierosowego. Wnika on w ściany oraz poprzez długi czas może stanowić poważny kłopot dla nowych lokatorów.

SKUTECZNE OZONOWANIE

SKUTECZNE USŁUGI, SKUTECZNI FACHOWCY

Zadzwoń teraz!

Nasze usługi

DEZYNSEKCJA

DEZYNFEKCJA

DERATYZACJA

OZONOWANIE

FUMIGACJA

MONITORING HACCP

Kontakt

Siedziba firmy

Zabrze

Skuteczna Dezynsekcja

Mamy za sobą już tysiące zabiegów zwalczania zróżnicowanych szkodników! Zadzwoń, wyjaśnimy szczegóły!

Działamy w każdym mieście na Śląsku i w Małopolsce!

Dojeżdżamy zupełnie za darmo do dowolnej lokalizacji na Śląsku i w Małopolsce!